AXI

N | F | E

Public

Inscanning en verwerking van aankoopfacturen

AXI Invoice Management voorziet in twee werkwijzen om de (pre-)registratie van factuurgegevens in de financiële module te faciliteren:

Automatische registratie via scanning met veldherkenning

Via het gebruik van een ‘automated data capture’ oplossing (bv. Kofax Capture) kunnen de algemene factuurgegevens en de factuurregels automatisch worden herkend. Zo kunnen bv. het btw nummer, het totaalbedrag, het netto bedrag en de btw bedragen automatisch worden herkend en geregistreerd worden in het systeem.Dankzij de learning-by-example software worden de factuurgegevens steeds beter herkend. Bij inscanning van een factuur wordt het beeld automatisch gekoppeld aan de ge(pre-)registreerde factuur.

Manuele registratie met gebruik van barcode

Bij (pre)registratie wordt op de inkoopfactuur een barcodenummer sticker gekleefd; waarbij de barcode is samengesteld uit een uniek volgnummer dat refereert naar de geregistreerde factuur. 

Ingescande facturen worden automatisch gekoppeld aan de ge(pre-)registreerde facturen.